03 листопада 2021 року в Комарівській сільській раді було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань:

1. Про додаткові заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.

2. Про санітарно-епідеміологічну ситуацію в закладах освіти Комарівської територіальної громади.

На дане зібрання був запрошений заступник начальника, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борзнянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Косенко М.М.

Микола Миколайович Косенко навів статистику захворюваності населення на COVID-19, проінформував про ризики захворювання та надав рекомендації щодо вакцинації.

Валентина Миколаївна Грищенко, начальник ВОКСМС, проінформувала про санітарно-епідеміологічної ситуації в освітніх закладах громади та режими роботи шкіл в "червоній зоні".

На засіданні комісії прийнято відповідні рішення щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції.