Сьогодні, 08 листопада, відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням сільського голови Віктора Бондаренка за участю керівників структурних підрозділів сільської ради та її виконавчого комітету.

Основні питання, на які акцентував увагу Віктор Бондаренко – це епідеміологічна ситуація із захворюванням на COVID-19 та початок опалювального сезону в бюджетних установах.

Віктор Бондаренко наголосив на суворому дотриманні норм карантину в усіх структурних підрозділах сільської ради.

Також на нараді було розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності громади та окреслено завдання, які потребують вирішення найближчим часом.

За підсумками наради посадовцям та керівникам структурних підрозділів дано доручення в межах їх компетенції.