Відділ соціального захисту та охорони здоров’я  прийняв участь у пілотному проекті «Розвиток соціальних послуг» який проходить відповідно постанови №741 від 21.07.2021 року, зі змінами  Кабінету Міністрів України. Завданням пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» є сприяння розвитку послуг на рівні  територіальних громад. Участь у цьому проекті дає можливість Комарівській сільській раді отримати кошти з державного бюджету на фінансування стаціонарного відділення  Центру надання соціальних послуг Комарівської сільської ради. Для участі в проекті відділом було підготовлено пакет документів та подано на розгляд Національній соціальній сервісній службі. Після перевірки відповідності поданих документів 10.11.2021 року згідно наказу Міністерства соціальної політики Комарівську сільську раду визнано учасником пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг» з фінансуванням 80%  потреби на утримання стаціонарного відділення, в грошовому виразі, це 279 тис грн. на листопад, грудень 2021 року. У 2022 році участь у пілотному проекті буде продовжена.