Сьогодні сільський голова Віктор Бондаренко, провів засідання 15 (позачергову) сесії ІХ скликання.
Перед початком засідання присутні заслухали голову Комарівської територіальної виборчої комісії Ольгу Залозну, яка відзвітувала про проведення виборів депутата Комарівської сільської ради по 4 округу с. Комарівка. Найбільшу кількість голосів набрав Ламазян Стьопа Бахшоєвич та став депутатом Комарівської сільської ради по 4 округу.
На порядок денний були винесені та затверджені такі питання:
     1. Про початок  повноважень  депутата Комарівської сільської ради.
      2. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року № 28 -2/ ІX "Про  бюджет Комарівської територіальної громади на  2021 рік".
     3.   Про внесення змін до назви сільської ради та перейменування установ і організацій Комарівської сільської ради.
     4. Про  затвердження описів та  зразків печаток та штампів
Комарівської сільської ради
     5. Про внесення змін до «Цільової соціальної програми забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників до закладів освіти, розташованих у сільській місцевості, що належать до комунальної власності Комарівської сільської ради, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2021 рік»

6. Про внесення змін до « Програми  допомоги в  складних життєвих ситуаціях  на 2021 рік»
     7. Про внесення змін до    «Програми фінансової підтримки КНП «Борзнянський  ЦПМСД»  структурних підрозділів – закладів охорони здоров'я  первинної  ланки,  які знаходяться  на території Комарівської сільської  ради   на 2021 рік»
     8. Про надання матеріальної допомоги.
Депутати сільської ради Ніна Пісня внесла пропозицію щодо розгляду та затвердження додаткового питання, а саме:
1. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства Комарівської сільської ради.

Участь в засіданні позачергової 15 сесії ІХ скликання Комарівської сільської ради взяли 19 депутатів, також присутніми на сесії були  депутат Чернігівської обласної ради Валерій Колоша, старости та керівники структурних підрозділів Комарівської сільської ради.