22 листпада 2021 року під керівництвом сільського голови Віктора Бондаренка, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника сільського голови Тетяною Курінською ,з керівниками структурних підрозділів сільської ради.
Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Усі керівники структурних підрозділів доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання на поточний тиждень.
Зокрема, прозвучали актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, фінансів, медицини, культури,  освіти, спорту.
По завершенню наради сільським головою традиційно було надано ряд доручень на поточний тиждень окремим керівникам структурних підрозділів сільської ради.