Сьогодні, 14 грудня 2021 року, сільський голова Віктор Бондаренко взяв участь в семінар – нараді голів територіальних громад Ніжинського району, яку провів голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун.
Під час наради були розглянуті такі питання:
1. Про забезпечення державного нагляду (контролю) щодо дотримання протиепідемічних заходів, які визначають особливості провадження діяльності суб'єктів господарювання на період карантину, виявлені порушення суб’єктами господарювання протягом 2021 року.
2. Про застосування пестицидів і агрохімікатів. Профілактика отруєння бджіл. Звернення громадян (громадських організацій) з питань отруєння бджіл або порушень застосування пестицидів і агрохімікатів.
3. Про утримання худобомогильників та біотермічних ям, утилізація біологічного матеріалу мертвих тварин.
4. Про забезпечення якісного та безпечного харчування в закладах освіти. Впровадження системи НАССР.
5. Про здійснення контролю за якістю та безпечністю питної води на об’єктах водопостачання. Дотримання об’єктами водопостачання та водовідведення вимог санітарного законодавства.