8 лютого 2022 року сільський голова Віктор Бондаренко в Ніжинській районній державній адміністрації брав участь в семінар – нараді  за участі керівників силових структур.

Під час наради були розглянуті та обговорені наступні питання:

1. Про організацію територіальної оборони в районі, формування та матеріальне забезпечення батальйонну ТрО.

2. Про організацію мобілізаційної підготовки та мобілізації в Ніжинському районі.

3. Про запобігання та протидію корупційним проявам в органах місцевого самоврядування.

4. Та інше.

Після закінчення наради було проведено навчання з наступних питань:

1. Вивчення законодавства з питань добровольчих формувань територіальних громад;

2. Створення та робота комісії з питань ТЕБ та НС та евакуаційної комісії органів місцевого самоврядування;

3. Прийняття програм з питань пожежної безпеки та цивільного захисту в громадах, створення матеріальних резервів;

4. Планування евакуаційних заходів в територіальних громадах району;

5. Захисні споруди цивільного захисту, їх облік та приведення у відповідність;

6. Формування додаткового резерву приміщень для приймання евакуйованого населення у разі виникнення масової внутрішньої міграції населення, їх життєзабезпечення в місцях тимчасового розміщення.

Після семінару – наради, сільський голова відвідав  місця формування батальйону територіальної оборони.