Ми вдячні кожному захиснику, хто стоїть вже дев'ятнадцятий день на захисті нашої держави України. Робота кожного мешканця дуже важлива.

Всі ми на своїх робочих місцях, щоб оперативно забезпечувати правопорядок, життєдіяльність в населених пунктах громади.

Кожний день проходить тривожно, але кожен житель громади вірить в Перемогу. Завдячуючи нашим ЗСУ наразі все спокійно. Ситуація контрольована.

В громаді систематично здійснюється забезпечення громадян хлібом та молоком.  Вода, світло і електроенергія є.
Відділ соціального захисту та охорони здоров'я  працює з 9-00 до 15-00 без перерви на обід.

Комарівська амбулаторія сільської медицини, пункти здоров'я, фельдшерські пункти в населених пунктах працюють з 09-00 год.

13 березня дітям, які потребують допомоги, видавалося дитяче харчування.
Соціальні робітники формують потребу для соціальнонезахищених верств населення.

Нагадуємо, що комендантська година діє з 18.0 до 06.00 год.

Будьмо взаємовічливими, допомагайте один одному. Ми віримо в кожного мешканця Комарівської громади!

Підтримуємо захисників України!

Впевнені в ПЕРЕМОЗІ!