Сьогодні надвечір на Чернігівщині очікується ожеледиця, повідомляє Служба автомобільних доріг в області.

⚠ Впродовж дня була плюсова температура та волога погода. А вже після 20:00 очікується мороз, що спричинить ожеледицю на покритті автомобільних доріг.

☝️ Підрядні організації Служби автомобільних доріг перебуватимуть у режимі цілодобового чергування для проведення протиожеледних заходів на автошляхах області.

👉 За несприятливих погодних умов техніка не може одночасно на всіх ділянках провести обробку покриття.

❗ Тож водіїв просять бути обережними на дорозі. У зимовий період на колесах автівок має бути гума з нормальними протекторами, у фур мають бути ланцюги протиковзання для руху за складних погодних умов.

ℹ Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах державного значення працює цілодобова лінія єдиного контакт-центру +38 067 400 60 80Фото без опису