04 квітня 2023 року в Комарівській сільській раді відбулося навчання для роботодавців за участю працівників Ніжинської філії Чернігівського ОЦЗ: в.о. директора Гуренко О.О., заступника Приходька І.П., начальника відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Головенко Н.Ю.. У роботі даного зібрання брав участь сільський голова Віктор Бондаренко.

Під час зустрічі обговорено питання:
- про діяльність Чернігівської служби зайнятості;
- про реалізацію Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, сприяння зайнятості внутрішньо-переміщених осіб. Шляхи підвищення конкурентоспроможності певних категорій громадян;
- про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану;
- про співпрацю Комарівської територіальної громади зі службою зайнятості.

У ході робочої зустрічі роботодавцям пояснили важливість офіційного працевлаштування працівників. Також вони  дізналися про штрафні санкції та їх розміри в випадку порушення чинного законодавства. Крім того, учасники отримали додаткові відомості щодо нарахування заробітної плати та прийняття працівників на роботу.

Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь».  Роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на конкретні запитання.Фото без описуФото без описуФото без опису