Сьогодні, 7 травня 2023 року, в Комарівці відбувся традиційний сьомий за ліком турнір з футболу, присвячений пам'яті Анатолія Ярмака, людини щиро відданої футболу. Анатолій був голкіпером "Фортуни", кумиром вболівальників та улюбленцем гравців команди...
В змаганнях взяли участь: «Фортуна» (Комарівка), «Берестовець-Придесення» (Берестовець), «Колос» (Високе), «Зміна» (Борзна).
Команди зіграли по коловій системі:
- «Колос» - «Фортуна» 0 - 2;
- «Берестовець-Придесення» - «Зміна» 0 – 4;
- «Фортуна» - «Берестовець-Придесення» 4 -2;
- «Колос» - «Зміна» 0 – 2;
- «Зміна» - «Фортуна» 2 – 0;
- «Берестовець-Придесення» - «Колос» 1 – 1.
Перемогу в турнірі здобула «Зміна», друга - «Фортуна», третій – «Колос».
Кращим воротарем визнано Євгена Катинова («Зміна»), кращий гравець – Владислав Шевлюга («Фортуна»), кращий бомбардир – Владислав Катинов («Зміна»).
Вітаємо переможців та учасників!
Команди отримали м`ячі від Чернігівської обласної федерації футболу.
Змагання відбулися з ініціативи Комарівської сільської ради, за підтримки родини Анатолія Ярмака та з допомогою працівників КП «Комфорт», які допомогли з облаштуванням території стадіону.