Шановні жителі громади!

Щиро вітаю з Міжнародним Днем сім’ї!

Сім’я є головним нашим надбанням, до якого ми, українці, завжди ставилися з особливою святістю та повагою. Вона надає нам сили та відчуття справжнього щастя, любові, душевного затишку і добра.

Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються із покоління в покоління.

День матері та День сім’ї – зворушливі для кожного серця свята. Ще з дитинства в нас закладається свій єдиний та неповторний образ мами, яка все зрозуміє, порадить у складному рішенні, надихне у безвихідну мить, пробачить і завжди любитиме! Ви, дорогі матері, є основою формування міцної дружньої родини, де зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності. Шановні жінки, ми всі дякуємо Вам за ваше щедре серце, за ніжність і ласку, безмежне терпіння і вашу щоденну кропітку працю.

Бажаю кожній родині радості, тепла й душевної гармонії. Нехай діти ростуть здоровими і щасливими, а в сім’ях завжди буде злагода та взаєморозуміння!

З повагою,

сільський голова Віктор БондаренкоФото без опису