Сьогодні жителі Комарівської громади, колективи організацій, закладів освіти, будинків культури, бібліотек, жителі та гості громади, всі долучилися до Всеукраїнського Дня вишиванки, одягнувши національний одяг на роботу, навчання чи просто на прогулянку.

Низку заходів присвячених даному святу, провели в закладах освіти громади: конкурси малюнків, флеш-моби, виставки, майстер-класи.
Кожен українець продемонстрував єдність духу, патріотизм, любов до України та шанування народних традицій.

Відзначаючи День вишиванки ми демонструємо згуртованість України та хочемо засвідчити, що ні на мить не забуваємо, а й надійно оберігаємо свої традиції.

Вітаємо Комарівську громаду зі  святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки, яка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису