Фото без опису  10 червня 2023 року, в Чернігові збірна команда Комарівської ТГ брала участь в обласних спортивних змаганнях - «Найкраща сільська спортивна громада області».

Змагалися в волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках, гирьовому спорті та дартсі.

Учасники змагань продемонстрували належний рівень підготовки, та зайняли почесне 6 загально-командне місце з 8 команд!

Призерами змагань в особистому заліку стали:

Вікторія Качан - 2 місце в дартсі;

Висоцький Олег -3 місце в гирьовому спорті ( зробив 101 ривок гирі з довільною зміною рук за 12 хв. без постановки гирі на поміст, вага гирі 24 кг.).

Олег Баришевський в настільному тенісі показав гарну гру та посів 4 місце.

Тетяна Кудлай посіла 5 місце в шашках.

Волейбольна команда стала срібним призером змагань, лише в фінальному поєдинку поступилася в 3 партії (на більше-менше).

Тримаємо стрій!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість займатися спортом!