З 2004-го року в Україні щороку 18 червня відзначають День дільничного офіцера поліції. Напередодні професійного свята в Борзні керівники привітали дільничних нашої громади. Професія дільничного офіцера – одна з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дуже різноманітні, а вимоги до них – дуже високі. Аби робота була результативною, вони повинні в повному обсязі володіти інформацією про стан справ на своїй дільниці, постійно комунікувати з громадянами та швидко реагувати на повідомлення про правопорушення. Керівники подякували кожному дільничному за самовіддану роботу, побажали усіх благ, безперервного професійного зростання, довіри людей  та поваги до їхньої праці.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість дільничний офіцер поліції сектору поліцейської діяльності √1 відділення поліції √1 Ніжинського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області
старший лейтенант поліції
Чабак Артем Сергійович  нагороджений Почесною грамотою Комарівської сільської ради.Фото без опису