Фото без опису21 липня 2023 року сільський голова Віктор Бондаренко спільно з директором Борзнянської філії ТОВ "УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ" Ігорем Хлистуном брали участь в роботі круглого столу при Ніжинській районній військовій адміністрації під головуванням Григорія Ковтуна з питань мобілізації, бронювання військових та мобілізації транспортних засобів.

У ході зібрання проаналізовано місце агровиробників у забезпеченні життєдіяльності держави в період війни та забезпечення можливої підтримки у господарській діяльності.

Разом з тим аграрії на засіданні круглого столу запропонували обговорити з обласною військовою адміністрацією питання створення спільного благодійного фонду для підтримки підрозділів ЗСУ.

Тримаємо стрій!
Працюємо заради ПЕРЕМОГИ!