Комарівський будинок культури є одним з кращих будинків громади і є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів: урочистостей та концертів до державних, професійних, календарно-обрядових свят.

З метою організації та проведення більш цікавих культурно-масових заходів, для забезпечення ефективної роботи закладу та зміцнення матеріально-технічної бази закладу культури придбано ноутбук за кошти місцевого бюджету Комарівської сільської ради.

Загалом культура в громаді піднялася на вищий рівень. Працюючи далі, ми створюватимемо нові колективи , і вони ще не раз полонять своїми виступами глядачів.

Оскільки немає більшої нагороди як захоплюючі оплески від вдячних, щасливих глядачів, можна зазначити, що відповідальна і наполеглива праця працівників культури, у поєднанні з сумлінним відношенням до справи, обов’язково принесе позитивні результати та творчі успіхи.Фото без опису