Сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в семінар-нараді голів територіальних громад при Ніжинській РВА. Провів нараду начальник НРВА Григорій Ковтун. На нараді були присутні заступник голови районної державної адміністрації, голови територіальних громад району, керівники РТЦК та СП, поліції та окремих відділів РДА.
Під час наради начальник Ніжинського РТЦК та СП Володимир Якущенко ознайомив присутніх із станом мобілізації та військового обліку в районі.
«З метою виконання планів, поставлених державою, територіальні громади району повинні посилити свою співпрацю з районним центром комплектування та соціальної підтримки у напрямку здійснення мобілізаційних заходів», – зазначив Григорій Ковтун.
Окремо обговорили питання забезпечення заходів цивільного захисту, безпеки та оборони на території району.
Крім того, присутні обговорили стан організації безпеки навчального процесу в закладах освіти та хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, бюджетної сфери до опалювального періоду 2023-2024 років.