Фото без описуВсесвітній день прибирання «World Cleanup Day" щороку відзначається в третю суботу вересня.

Цьогоріч 16 вересня – це глобальна подія, що об'єднала навколо себе мешканці різних країн світу з метою прибирання планети від сміття.

Мета акції – привернути увагу на проблему відходів, забруднення екології.

Мешканці Комарівської громади, дошкільні заклади, заклади загальної середньої освіти, заклади культури, бібліотеки брали активну участь в акції під гаслом "Хай буде небо мирним, а Україна чистою!".

Навіть у військовий час, коли захисники звільняють Україну від загарбників, ми своїми зусиллями дбаємо про благоустрій громади.

Ми варті того, щоб жити в чистій країні, й власними зусиллями можемо це зробити.

Хай планета наша чиста, розцвітає людям на добро!