Вічна пам'ять і слава Герою України!

Війна забирає кращих синів України.

Комарівська спільнота висловлює щирі співчуття начальнику Ніжинської військової адміністрації Григорію Ковтуну з приводу героїчної загибелі сина, командира розвідувального взводу батальйону особливого призначення штурмової бригади «Буревій», лейтенанта Ковтуна Костянтина Григоровича, 06.06.2002 року народження.

Життя захисника України Костянтина обірвалося під час виконання бойового завдання на території Донецької області 24 вересня 2023 року.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Щирі співчуття рідним і близьким.Фото без опису