З нагоди Дня людей похилого віку секретар сільської ради Ніна Пісня та керуюча справами виконкому Оксана Вороніна відвідали та привітали зі святом підопічних відділення стаціонарного догляду Центру надання соціальних послуг Комарівської сільської ради.

Працівники будинку культури та Комунального закладу "Комарівська публічна бібліотека" підбадьорили стареньких піснями.

Персонал відділення вкотре поспіль охопив теплою атмосферою своїх підопічних, бо завдяки їхньому досвіду, знанням і мудрості, ми можемо навчатися і розвиватися. Вони — скарбниця знань, що пройшли через випробування часу та життя.

Зберігаймо нашу повагу до старших, бережімо та підтримуймо людей похилого віку, бо саме вони допомагають нам зберегти національну ідентичність та цінності.

Наш обов'язок – підтримувати та бути їм вдячними за все, що вони внесли у розвиток нашого суспільства і нації.

Зичимо людям поважного віку здоров'я, миру, добра, довголіття.Фото без опису