22 жовтня 2023 року, за підтримки Комарівської сільської ради, в селі Берестовець був проведений традиційний VI Кубок пам'яті Володимира Бальченка.
Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
За нагороди змагалися команди з Берестовця, Комарівки, Оленівки та Красносільського. Грали по колу:
1. «Олімпія» - «Фортуна» 0-0;
2. «Берестовець» - «Деметра» 0-2;
3. «Фортуна» - «Деметра» 0-2;
4.«Берестовець» - "Олімпія" 1-3;
5. "Фортуна" - «Берестовець» 1-2;
6. "Олімпія" - "Деметра" 1-2.
Красносільці переможці Кубку, оленівці другі, берестов’яни треті.
Вітаємо призерів та учасників змагань.
Були визначені та нагороджені кращі гравці команд: "Фортуна" – Дудка Олександр, "Берестовець" – Панішев Олександр, "Олімпія" – Артеменко Дмитро, "Деметра" – Шленчак Станіслав.
Молодці, вітаємо!
Дякуємо батькам, які виховали Героя!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати молоді позитивні емоції!
Пам'ятаємо своїх Героїв! Слава Україні! Героям Слава!