Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСільський голова Віктор Бондаренко брав участь у Форумі обласного розвитку, який пройшов за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні за напрямом «Громадська безпека та соціальна згуртованість».

Подія стала майданчиком для діалогу між представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних структур, бізнесу, громадських організацій, міжнародних партнерів.

У ході зустрічі:

- Близько сотні учасників мали змогу налагодити нові зв’язки або закріпити налагоджені контакти
- Будь-хто міг проконсультуватися в експертів щодо реалізації тієї чи іншої теми
- Усі долучилися до вдосконалення резолюції – документу, що визначає подальшу взаємодію між учасниками форуму
- Додаткова можливість провести апробацію Стратегії відновлення та розвитку Чернігівської області, яку розробила ОДА.
- Вирішено масштабувати досвід діяльності Робочих груп з громадської безпеки та відновлення, створених у грудні 2022 в 7 пілотних громадах, на всю область.

А ще – це додаткова нагода подякувати всім, хто у цей складний час підставив дружнє плече Чернігівщині. Майже пів тисячі внутрішніх та міжнародних партнерів. А також - потиснути руку тим, хто попри все встояв.Фото без описуФото без опису