Напередодні Дня працівника соціальної сфери  – професійного свята фахівців, які своєю щоденною працею забезпечують соціальну підтримку вразливих категорій населення та надають соціальні послуги мешканцям Комарівської громади, в Комарівській сільській раді  відзначено подяками:

Любов ШМАТЕНКО - комірницю ЦНСП

Світлану САВЧЕНКО - молодшу медичну сестру ЦНСП

Оксану МОРОЗ - соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома ЦНСП.

Найщиріші вітання процівникам соціальної сфери! Нехай Ваша праця дарує людям надію і впевненість в завтрашнішньому дні.

Люди, яким Ви щодня допомагаєте долати труднощі й розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу благородну і відповідальну працю.

Дякуємо за Вашу працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність, підтримку.

Бажаємо мiцного здоров’я, щастя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї i нехaй добро, зроблене Вaми, повертaється до Вaс сторицею!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису