Фото без описуВ рамках проекту "Польська полиця в Україні", який ініціювали Міністерство культури та національної спадщини Польщі (МКіНС РП) і Міністерство культури та інформаційної політики України та реалізований Інститутом книги в Польщі на кошти, виділені МКіНС РП, у співпраці з Українським інститутом книги, що виконав свою частину роботи безоплатно, КЗ "Комарівська публічна бібліотека" Комарівської сільської ради напередодні отримала в дарунок 20 нових книжкових видань польських авторів. Користувачі бібліотеки під час презентації познайомилися з новими надходженнями та вже обрали собі книги для прочитання.
      Працівники та користувачі КЗ "Комарівська публічна бібліотека" Комарівської сільської ради щиро дякують за цінний подарунок.Фото без опису