Фото без описуМеморіал Героя-добровольця
Суцільно позитивний хлопець з чарівною посмішкою. Це – про Євгенія Єсипенка. Таким він був за життя і таким назавжди закарбувався у вдячній пам’яті земляків.
З перших днів війни Євгеній став на захист рідної землі, хотів, щоб всі жили у незалежній Україні! Пройшов найгарячіші пекельні бої у Бучі, Ірпіні, у с. Мощун. Був тяжко поранений, проходив лікування і реабілітацію за кордоном і знову повернувся на бойові позиції до побратимів. Воював за острів Зміїний, пройшов пекло під Бахмутом… Нажаль, 7 серпня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Херсонщині зупинилося серце Євгена. Йому назавжди залишиться 24…
Сьогодні, Комарівською сільською радою, було започатковано Кубок з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Загиблого Героя Євгенія Єсипенка.
У приміщенні спортивної зали Комарівського ліцею змагання зібрали воїнів ЗСУ, вчителів, друзів, рідних полеглого Героя.
За нагороди боролися 6 команд: «Ветеран»Комарівка, «Ураган» Комарівка, «Динамо» Комарівка, «Фенікс»ДСНС Вишгород, «Олімп» Прохори, «163» 163-й батальйон.
Грали по колу:
1. «Динамо» - «163» 2-5;
2. «Олімп» - «Ветеран» 1-8;
3. «Ураган» - «Фенікс» 0-7;
4. «Ветеран» - "Динамо" 7-2;
5. "Фенікс" - «Олімп»5-0;
6. "163" - "Ураган" 4-2;
7. «Динамо» - «Олімп» 2-5;
8. «163» - «Фенікс» 2-1;
9. «Ураган» - «Ветеран» 3-3;
10. «Олімп» - «163» 5-2;
11. «Ураган» - «Динамо» 4-10;
12. Фенікс» - «Ветеран» 3-0;
13. «Олімп» - «Ураган» 5-2;
14. «Динамо» - «Фенікс» 0-7;
15. «Ветеран» - «163» 3-2.
«Фенікс» переможець, «Ветеран» другий, «Олімп» третій, «163» четвертий, «Динамо» п’яте, «Ураган» шостий!
Вітаємо призерів та учасників змагань!
Були визначені та нагороджені кращі гравці команд: "Динамо" – Олександр Харченко, "Ветеран" – Андрій Юрченко, "Олімп" – Сергій Поддубський, "163" – Олександр Панішев, «Ураган» - Максим Ловейко, «Фенікс» - Костянтин Харченко!
Молодці, вітаємо!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати людям позитивні емоції!
Пам'ятаємо своїх Героїв! Слава Україні! Героям Слава!

Фото без описуФото без описуФото без опису