У ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ – НОВА ПРАЛЬНА МАШИНА

В  дошкільному підрозділі Степанівської гімназії – свято.  Дитсадочок отримав нову пральну машину.
Пральна машина - це саме той новорічний подарунок, якого бракувало закладу. Як правило, таку одиницю техніки важко замінити, тож і радіють такому подарунку працівники і діти. Дитячий садочок відвідує 16 дітей. Забезпечує освітню діяльність дошкільного підрозділу талановитий вихователь Наталія ЛЕСЕНКО.

Розділяють радість й технічні працівники закладу. Нова пральна машина, говорять вони, значно полегшить їм робочі умови і скоротить час прання.

"Наша мрія здійснилася"- говорять батьки дітлахів і дякують сільському голові Віктору БОНДАРЕНКУ за створення комфортних умов перебування дошкільнят у  садочку у с. Ховми.Фото без описуФото без опису