Сьогодні, 4 січня, робочий день працівників, які сіли за кермо спецтехніки, обладнаної сніговими відвалами. Адже негода, опади у вигляді снігу, що тривали  напередодні, додали роботи працівникам аграрних, дорожніх та комунальних служб.

Ліквідувати наслідки снігопаду  на території старостатів громади  допомагали аграрні товариства, підприємці, депутати, комунальники. Дякуємо їм за відповідальність.

Щире спасибі всім, хто сьогодні долучився до розчищення доріг і вулиць у громаді,  за допомогу, організованість і невтомну працю.

Завтра робота по розчистці населених пунктів громади буде продовжена на територіях, які не вдалося охопити сьогодні.  Просимо водіїв і надалі бути максимально уважними, надавати перевагу снігоочисній техніці та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.Фото без описуФото без описуФото без опису