9 лютого 2024 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради був проведений дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Володимира Бальченка.
Наш земляк загинув 29 січня 2017 року від осколкового поранення під час бою з російсько-терористичними угрупованнями в промисловій зоні міста Авдіївка та нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
У змаганнях взяли участь 6 команд: Комарівський ліцей, Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Берестовецька гімназія, Степанівська гімназія, КЗ «Комарівська гімназія».
Команди шляхом жеребу були поділені на 2 групи, де зіграли по колу, потім матчі за 5-6, 3-4 та 1-2 місця.
Перемогла команда КЗ «Комарівська гімназія», друге місце – Комарівський ліцей, третє місце – Красносільський ліцей, четверте місце – Берестовецька гімназія, п'яте місце – Степанівська гімназія, шосте місце –Прохорський ліцей.
Були визначені та нагороджені кращі гравці в складах команд: Новак Ілля, Василенко Олексій, Бабич Артем, Ізбенко Олександр, Індило Іван, Мойсеєнко Богдан.
Вітаємо переможців та учасників змагань!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дітям займатися спортом!
Слава Україні! Героям слава!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису