Фото без опису

26 квітня 2024 року команда дівчат Прохорського ліцею стала срібним призером ІІІ районного етапу президентського спортивного проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

11 дівочих команд з волейболу зустрілися з не меншим завзяттям та спортивним азартом, ніж хлопці, у прагненні перемогти.
Це команди з Григорівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (Бахмацька ТГ), Бобровицького ліцею, Борзнянської ЗОШ ім. Х. Алчевської, Дмитрівського ліцею, Прохорського ліцею (Комарівська ТГ), Крутівського ЗЗСО, Лосинівського ЗЗСО, Ніжинської гімназії № 17, Вороньківського ЗЗСО (Новобасанська ТГ), Дослідницької гімназії (Носівська ТГ), Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст. (Плисківська ТГ).

Команда юних волейболісток Комарівської ТГ, під керівництвом молодого перспективного учителя ВЛАДИСЛАВА МІРОШНІЧЕНКА, впевнено дійшла до фіналу та змагалася за  перемогу із суперницями з Бахмацькою ТГ. Інтрига тривала до останніх хвилин.
Боротьба за перемогу цих команд така ж палка, як і боротьба наших воїнів за Перемогу над ворогом.

ЗА ПІДСУМКАМИ ЗМАГАНЬ:

ПЕРШІ - гравці волейбольної команди Бахмацької ТГ.

МИ - ДРУГІ.

ТРЕТІ – волейболіски Крутівської ТГ.

Щирі вітання переможцям та учасникам змагань.

ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МИРНУ  ВЕСНЯНУ ДНИНУ!

ВПЕВНЕНО КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ пліч-о-пліч!Фото без описуФото без описуФото без опису