17 травня 2024 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, на спортивному майданчику Степанівської гімназії були проведені дитячі змагання з міні-футболу в рамках спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади.
Участь взяли шість команд: Комарівський ліцей, КЗ «Комарівська гімназія», Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Степанівська гімназія, Берестовецька гімназія.
Згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином:
1 місце – КЗ «Комарівська гімназія»;
2 місце – Степанівська гімназія;
3 місце – Берестовецька гімназія;
4 місце – Красносільський ліцей;
5 місце – Комарівський ліцей;
6 місце – Прохорський ліцей.
Були визначені та нагороджені кращі гравці в командах: Прохорський ліцей – Олександр Ізбенко, Комарівський ліцей - Дарина Печериця, КЗ «Комарівська гімназія» - Ярослав Усольцев, Красносільський ліцей – Артем Бабич, Степанівська гімназія - Іван Індило, Берестовецька гімназія – Богдан Мойсеєнко!
Під час змагань серед вболівальників був наш захисник Володимир Дорош.
Володимир привітав юних спортсменів та допоміг в нагородженні команд.
Вітаємо переможців та учасників!