24 травня 2024 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, на спортивному майданчику Красносільського ліцею були проведені дитячі змагання з легкої атлетики в рамках Спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади.
Участь взяли шість команд: Комарівський ліцей, КЗ «Комарівська гімназія», Прохорський ліцей, Красносільський ліцей, Степанівська гімназія, Берестовецька гімназія.
Змагання проходили серед хлопців та серед дівчат в двох вікових групах: молодшій (2010 р.н. та молодші) і старшій (2008 р.н. та молодші).
В стрибках з місця в молодшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Родькіна Діана (199 см.), друга – Юхно Аня (192 см.), третя – Куранда Діана (191 см.).
- серед хлопців в молодшій віковій групі переміг Усик Артем (236 см.), другий – Василенко Олексій (219 см.), третій – Ізбенко Олександр (215 см.).
В стрибках з місця в старшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Балаба Марина (203 см.), друга – Серьогіна Олександра (186 см.), третя – Степанець Дар’я (183 см.).
- серед хлопців переміг Нагорний Денис (264 см.), другий – Занько Максим (251 см.), третій – Константиненко Володимир (242 см.).
В метанні м’яча в молодшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Куранда Діана (3350 см.), друга – Родькіна Діана (3300 см.), третя - Юхно Аня (2630 см.).
- серед хлопців переміг Василенко Олексій (5150 см.), другий – Ізбенко Олександр (3980 см.), третій – Джугов Артем (3850 см.).
В метанні м’яча в старшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Балаба Марина (3900 см.), друга – Серьогіна Олександра (3750 см.), третя – Волошок Аліса (2930 см.).
- серед хлопців переміг Зеленський Артем (5900 см.), другий – Нагорний Денис (5250 см.), третій – Дяченко Артем (4950 см.).
В бігу на 60 м. в молодшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Фесенко Софія (9.5 с.), друга – Юхно Аня (9.9 с.), третя – Куранда Діана (10.2 с.).
- серед хлопців переміг Усик Артем (8.7 с.), другий – Василенко Олексій (8.8 с.), третій – Ізбенко Олександр (9.1 с.).
В бігу на 60 м. в старшій віковій групі:
- серед дівчат перемогла Балаба Марина (9.0 с.), друга – Степанець Дар’я (10.3 с.), третя – Саволій Ірина (10.4 с.).
- серед хлопців переміг Нагорний Денис (8.0 с.), другий – Зеленський Артем (8.1 с.), третій – Константиненко Володимир (8.5 с.).
Згідно результів загально командні місця розподілились таким чином:
1 місце – КЗ «Комарівська гімназія»;
2-3 місце – Прохорський ліцей;
2-3 місце – Красносільський ліцей;
4 місце – Комарівський ліцей;
5 місце – Берестовецька гімназія;
6 місце – Степанівська гімназія.
Вітаємо переможців та учасників!
Всі команди отримали м’ячі придбані Комарівською сільською радою.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дітям займатися спортом!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису