Фото без описуКоманда «Простору дружнього до дитини», успішно завершила мобільну діяльність у Комарівській ТГ. Впродовж трьох місяців, фахівці простору відвідували навчальні заклади громади з різноманітними дитячими активностями.

Мобільна діяльність БФ «Карітас Чернігів» надала можливість дітям не лише весело провести час, а й допомогла розвинути навички кожного, знайти нових друзів та навчитися працювати у команді.

Впродовж насичених трьох місяців діти долучилися до таких активностей:
•  творчі майстерки;
•  спортивні змагання;
•  психологічні тренінги;
•  еко-заходи та багато іншого.

Під час останньої зустрічі, запросили учасників заходів у місто Ніжин,відвідали кінотеатр. Разом з учнями Комарівського ліцею переглянули мультфільм «Гарфілд», а кінофільмом «Уявні друзі".  Також учні  залишилися ще й на екскурсію нашим старовинним містом, що має цікаві легенди та багату історію.

Дякуємо команді БФ «Карітас Чернігів».Фото без опису