Сьогодні, наша міні-футбольна збірна команда хлопців 2014-2016 років народження, за підтримки Комарівської сільської ради, взяла участь у справжньому спортивному Святі у Носівці. Змагалися 8 команд. У груповому етапі ми першу гру зіграли 0-0 з Носівкою, в другій грі поступилися Бахмачу 0-4 та в третій грі перемогли Ніжин2 4-1. Зайняли 3 місце в групі та продовжили боротьбу за Малий Кубок. В півфіналі поступилися Ічні 0-2. В грі за 3-4 місце Малого Кубка перемогли Ніжин2 2-1!
Хлопці молодці, старалися до останньої хвилини. Кращим гравцем в складі нашої команди став Степанець Денис! Вітаємо!
Приємним сюрпризом для команди стали подаровані солодощі після змагань від депутата Комарівської сільської ради – Ламазяна Степана Бахшоєвича! Дякуємо!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дітям займатися спортом!!!