29 серпня 2024 року під керівництвом заступника голови Ніжинської районної державної адміністрації Людмили Желади відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На розгляд присутніх членів комісії було винесене питання про створення прийомної сім’ї у Комарівській територіальній громаді та влаштування на виховання та спільне проживання дитини, позбавленої батьківського піклування.
Присутні на засіданні детально розглянули всі надані документи та одноголосно ухвалили рішення, спрямоване на захист прав та найкращих інтересів неповнолітньої дитини.
Сподіваємося, що прийомні батьки подарують дитині частинку свого серця, справжнє відчуття рідного дому і батьківську опіку, щоб нарешті дитина відчула себе щасливою!