Турнір з волейболу "Слава Героям"

30 березня 2024 року в спортивному залі Борзнянської ДЮСШ пройшов благодійний турнір з волейболу "Слава Героям!".  За підтримки Комарівської сільської ради волейбольна команда "Олімп" Прохори брали участь в змаганнях, та посіла четверте місце. Переміг миколаївський "Патріот", друге місце у сиволожської "Дружби", третє - у кінашовського "Спартака".  Дякуємо Збройним Силам України за можливість молоді займатися спортом!

Тимчасова допомога на дітей

Щороку близько 4 тисяч дітей залишаються без батьківського піклування. Кожна  така дитина потребує родини й не має потрапляти до інтернатів. Адже лише в родині діти отримують найбільше любові й уваги.

Професійні обстеження

Упродовж тижня команда професіоналів Ніжинського пологового будинку  працювала в  Комарівській громаді. Спеціалісти провели медичні огляди населення в Комарівській АЗПСМ та Прохорському ФАПі. Фахівці здійснили професійне медичне обстеження та дали рекомендації пацієнтам з Комарівки, Берестовця та Прохорів.

Роботи з благоустрою

Розпочалася весна, а разом з нею і роботи по благоустрою територій. Тож, відтепер Комарівська громада має новенький подрібнювач гілок. Цей подрібнювач гілок здатний переробити гілки, стебла невеликих дерев і відходи деревообробки товщиною до 180 мм, в залежності від вологості і породи деревини. На виході з подрібнювача виходять шматки дров, які є оптимальним паливом для використання в піролізних і твердопаливних котлах.

Тиждень читання поезії

Заклади освіти та культури громади Комарівської ТГ долучилися до Національного тижня читання поезії "Рiки незмінно течуть додому". Поняття "дiм" для кожного з нас набуло сакрального значення. Це про повернення та чекання, про віру в тих, хто за  цей дім бореться. Дім - це вiдчуття себе частиною родини. Дім - це УКРАЇНА.

Першість Комарівської ТГ з настільного тенісу

23 березня 2024 року, в Комарівському сільському Будинку культури, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було проведено ІІI відкриту особисту першість Комарівської ТГ з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь чотири спортсмени, грали по колу. Згідно результів, турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – Віталій Чубатий (Мала Загорівка); 2 місце – Олексій Сова (Прохори); 3 місце – Кирил Морозов (Комарівка); 4 місце – Анатолій Хоменко (Мала Загорівка). Вітаємо переможців та учасників! Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!!

Куліш

Берестовецький будинок культури спільно з бібліотекою-філією брали участь у проєкті "Смачна Чернігівщина" і приготували старовинну українську страву — куліш.

Консультує БОРЗНЯНСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Фахівці БОРЗНЯНСЬКОГО ОБ'ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  в Комарівській ТГ продовжують проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців територіальної громади.

Свято казки

Всі ми родом із дитинства, а воно у нас насамперед асоціюється із загадковою казкою, яка веде у чарівну країну мрій. До Всесвітнього дня казки в Комарівському ліцеї проведено тематичні заходи. Бібліотекар Савченко О.А. провела літературну годину " Світ казок". Також учні початкових класів взяли участь у квестi "Сторiнками казкового життя". Заходи були цікавими , пізнавальними . Діти проявили інтелектуальні та творчі здібності.

Лебеді

В Комарівці на місцевій річці Смолянка місцеві жителі помітили пару білих лебедів. Птахи настільки довірливі, що навіть не бояться людей, які підходять до них достатньо близько. Такі красиві, величні, граціозні, і при цьому дуже милі і довірливі. Навіть позують. Місцеві природолюби цікавляться: "Чим можна годувати птахів?" Можна придбати пташиний корм, а ще їм давати пшеницю, сіно, нашатковану капусту. Лебеді - це символ кохання, вірності. Впевнені, що для Комарівської громади це добрий знак.