Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

10 грудня 2021 року було проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини, під керівництвом сільського голови Віктора Бондаренка.         На порядок денний було винесено та розглянуто наступні питання: -  про надання дозволів та правочинів від іменні неповнолітнього; -    про доцільність встановлення піклування, що відповідає кращим інтересам дитини; -    про доцільність повернення дітей для спільного проживання. По питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Передача нетеля багатодітній сім'ї

На виконання Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2021-2027 рік. Сьогодні 10 грудня в

Виставка дитячих поробок

6-7 грудня в Комарівському будинку культури було представлено виставку учнівських поробок.

Рятувальники проводять профілактичні рейди серед громадян житлового сектору

Порушення правил пожежної безпеки, недотримання рекомендацій з правильної експлуатації приладів обігріву та пічного опалення, несправність електричного та газового обладнання — першопричини смертельних випадків на пожежах у приватному секторі.

Віктор Бондаренко вручив нагороди з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування

Самоврядування завжди було і лишається інститутом народної влади, який гуртує громадян, незалежно від їх поглядів та уподобань, у єдину громаду, відіграючи важливу роль у суспільному житті, як невід’ємна частина державного устрою. Через врядування люди мають право обирати і бути обраними, а головне - брати участь у вирішенні питань місцевого життя та відстоюванні своїх інтересів.

З Днем місцевого самоврядування

Шановні жителі Комарівської громади, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!              Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.      Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.         Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.          Упевнений, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Комарівська громада була територією активного розвитку, розбудови та  процвітання, успішним прикладом реформи децентралізації.         Бажаю всім наснаги, сил, здоров’я та нових ідей для процвітання нашої землі!                                                                                                              З повагою сільський голова Віктор Бондаренко

З днем збройних сил України!

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!   Шановні воїни - захисники! Щиро вітаю Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України.! Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення,захищаючи територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Від щирого серця вітаю всіх, хто захищає та захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок. Бажаю вам сили, наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, злагоди в сім’ї і головне, мирного неба та щасливого життя. Хай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Привітали дітей з обмеженими можливостями

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, сільський голова Віктор Бондаренко спільно з начальником відділу служби в справах дітей Тетяною Степанець, завітали з солодощами та подарунками до дітей з обмеженими можливостями.