Не запраляйте повторно одноразові балони

Одноразові газові балони зручно використовувати та зберігати вдома. Тож подекуди люди перезаправляють їх самостійно, хибно сподіваючись зекономити. Однак робити це дуже небезпечно ❌

Благодійний концерт

8 березня 2023 року учасники художньої самодіяльності Красносільського будинку культури організували та провели благодійний захід "Допоможи ЗСУ". Артисти  виступили перед жителями Смолязького старостинського округу та працівниками Красносільської МТФ " Красносільська". На заході було зібрано  9700 грн, які буде перераховано на підтримку ЗСУ.  Разом до Перемоги!

Рятувальники провели профілактичний рейд щодо безпечного перебування на льоду

З метою профілактики трагічних випадків на водоймах, фахівці Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України в області провели профілактичний рейд щодо безпечного перебування на льоду водойм.

Дорогі жінки!

У прекрасний і хвилюючий день весни, такий традиційно чудово-красиво-жіночий, щиро вітаю вас зі святом Весни!

Проведено семінар

«Закон "Про запобігання корупції» – семінар під такою назвою провів Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації для працівників апарату Комарівської сільської ради. Учасники семінару обговорили питання запобігання і протидії корупції посадовими особами відповідно до законодавства,  розглянули питання з практики.

Забезпечено генераторами

За період дій воєнного стану всі старостинські округи  Комарівської територіальної громади забезпечено генераторами. Заклади освіти мають по  2-3 генератори різної потужності. Комарівська сільська рада, Центр надання соціальних послуг, будинки культури, бібліотеки-філії, пункти Незламності укомплектовані альтернативними джерелами енергії. Генератори допоможуть забезпечити безперебійну роботу в умовах тривалої відсутності електроенергії. Така підтримка громади в часи війни, коли російський агресор не припиняє обстрілів об’єктів критичної інфраструктури та намагається залишити українців без світла, води і тепла, є дуже необхідною. В єдності – наша сила! Разом до перемоги!

Генератори від Фонду Міжнародної Солідарності

Комарівська сільська рада  отримала гуманітарну допомогу від польського Фонду Міжнародної Солідарності. Отримані генератори будуть раціонально розподілені між закладами освіти і організаціями громади. Альтернативні джерела електроенергії використовуватимуть під відключень електроенергії,  блекауту. Висловлюємо щирі слова подяки представникам фонду Рафалу Дзєнцьоловському, Роману Шевчуну за подаровані генератори. Також дякуємо ніжинським волонтерам Олександру та Юрію, які доставили генератори зі Львова до Ніжина.

Засідання Конгресу місцевих і регіональних влад України

4 березня сільський голова Віктор Бондаренко спільно з головами територіальних громад Ніжинського району в Ніжинській районній військовій адміністрації під головуванням Григорія Ковтуна в онлайн режимі стали слухачами засідання Конгресу місцевих і регіональних влад України. "Сьогодні не лише підбиваємо ключові підсумки роботи державних інституцій і місцевої влади протягом найскладнішого року для нашої держави – року війни, але й визначаємо рішення, щоб зробити нашу державу ще міцнішою. Державу на всіх рівнях, від центральних урядових структур до управління громадами країни. Наші люди і всі люди світу бачать, що Україна – це потужна держава, суб’єкт. Україна вміє захищати життя. Так маємо діяти й надалі. Збільшувати можливості нашої держави й дуже швидко ухвалювати потужні рішення. Пришвидшувати перемогу" - https://president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-uzyav-uchast-u-zasidanni-kongresu-miscev-81445 Володимир Зеленський.