Комендантська година

Відсьогодні в Чернігівській області комендантська година триватиме з 22:00 до 05:00 год.

Вічна пам'ять

Виконавчий комітет, депутати сільської ради, Комарівська територіальна громада висловлюють щирі співчуття в зв’язку з непоправною втратою – смертю захисника України Сергія Даниша з Степанівки. Його серце зупинилося 29 квітня 2022 року на Харківщині.

Сади Перемоги

30 квітня 2022 року працівники Комарівської сільської ради біля Будинку культури висаджували яблуні.  Не залишився осторонь і колектив Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які саджади фруктові дерева на шкільному дослідному полі.  Сади Перемоги - такі назви отримали  ділянки яблунь, до садіння яких, долучилися близько 40 місцевих жителів.         Саджанці яблунь було закуплено різних сортів, де перевагу віддано новим соковитим сортам, що швидко ростуть і вже за кілька років плодоносять Семеренко, Голден... Висаджено 125 яблуньок.           Комарівчани завчасно подбали про підвіз води і підживлення. Висаджували деревця з НАДІЄЮ у ПЕРЕМОГУ, з відкритим серцем до матінки-природи, землі-годувальниці.  А також з впевненістю, що Господь відведе війну, бажаний дощ напоїть землю…і сади зацвітуть!  ТРИМАЄМО СТРІЙ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!