Дотримуйтесь правил безпеки!

Під час відключень світла почала зростати кількість вибухів в квартирах.            Однією з причин цих нещасних випадків є неправильне використання газових пальників, призначених для застосування на відкритому повітрі. Туристичні газові пальники не розраховані на тривале горіння та приготування їжі у великому посуді.

Програма з обміну ламп

Скоро українці зможуть подати заявку в Дії з обміну ламп розжарювання на світлодіодні. Уряд затвердив постанову     Уряд ухвалив постанову про експериментальний проєкт для ефективного споживання електроенергії. Українці зможуть обміняти по 5 ламп розжарювання на 5 світлодіодних ламп за підтримки ЄС.     Це допоможе зекономити електроенергію, забезпечити баланс енергоспоживання та вистояти під час енергокризи.    Як працюватиме програма?

Рятувальники застерігають рибалок не виходити на тонку кригу водойм

В умовах нестійких, а особливо плюсових температур вихід на лід є небезпечним для життя - головний заклик від рятувальників ДСНС рибалкам. Надзвичайники акцентують увагу, що під час перебування на льоду необхідно в обов'язковому порядку при собі мати засоби зв'язку й порятунку, знати порядок першочергових дій у разі провалу під кригу та надання допомоги постраждалим.

Різдвяний турнір

Сьогодні, 6 січня 2023 року, в спортивному залі Комарівського ліцею відбувся «Різдвяний» міні-футбольний турнір серед дітей 2010 року народження та молодших. В змагаганнях взяли участь чотири команди: «Віннер» (Комарівська гімназія), «Динамо» (Комарівський ліцей), «Атрибутика» (Комарівський ліцей), «Олімпія» (Оленівська ЗОШ). Грали по коловій системі: - «Динамо» - «Атрибутика» 1-5; - «Віннер» - «Олімпія» 5-1; - «Динамо» - «Віннер» 2-3; - «Атрибутика» - «Олімпія» 1-1; - «Динамо» - «Олімпія» 1-1; - «Віннер» - «Атрибутика» 5-6. Переможцем змагань стала команда «Атрибутика», «Віннер» другі, «Олімпія» треті, «Динамо» четверті! Молодці!!! Вітаємо))) Також були визначені та нагороджені призами кращі гравці в кожній команді: Савченко Софія («Атрибутика»), Василенко Олексій («Віннер»), Кривець Артем («Олімпія»), Новак Ілля («Динамо»)! Дітей привітав Комарівський сільський голова Віктор Бондаренко та пригостив їх солодощами. Вітаємо переможців та учасників змагань!!! Турнір відбувся за підтримки Комарівської сільської ради та небайдужих громадян України, дякуємо!

Комарівський ліцей активно впроваджує акцію "Сади для Перемоги"

Навесні-влітку був посаджений фруктовий сад (125 дерев), педпрацівники та випускники висадили на території закладу дві трояндові алеї. А сьогоденні, 4 січня, на клумбах ліцею висадили квіти, які надіслала нам асоціація квіткових виробників Нідерландів та України Flowers4school. Посилка надійшла в грудні, коли землю скував мороз і випав сніг. Тому дочекавшись потепління прийняли рішення висадити цибулини первоцвітів, адже вони морозостійкі, потребують адаптації й не можуть чекати весни.