Книги від "Агротрейд" та благодійного фонду "Україна ХХІст."

Група "АГРОТРЕЙД" спільно з благодійним фондом"Україна ХХlст." подарувала бібліотеці Комарівського ліцею нові  книги📚📚  Вони стануть важливою частиною  бібліотечного фонду ліцею, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу і обов'язково знайдуть своїх читачів📖

Мікрогранти на бізнес… Нові переможці

Визначено переможців 4-ї в цьому році хвилі подачі заяв учасників програми  «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яка тривала з 13 по 26 березня. За повідомленням обласного центру зайнятості, по нашій області – 8 позитивних рішень. Тобто ще 8 наших земляків отримають мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу.

Що таке ваучер та хто може його отримати?

Ваучер – це документ, який дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти навчання за однією із 70 професій та спеціальностей із затвердженого переліку.

Відзначено працівників пожежної охорони

З нагоди свята Дня пожежної охорони та за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, значні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у справу протипожежного захисту об’єктів і територій громади та зміцнення і розбудову пожежної охорони Комарівської громади працівників мужньої, героїчної і благородної професії відзначено: - грамотами: - Шевлюгу Анатолія - Пивовара Володимира - Богдана Миколу - подяками: - Мірошниченка Юрія - Фесюна Валерія - Дениска В'ячеслава. «Шановні працівники пожежної охорони! Прийміть від сільського голови Віктора Бондаренка, виконавчого комітету, депутатського корпусу, працівників Комарівської сільської ради щирі вітання! Ваша невтомна, самовіддана праця – запорука спокійного життя наших мешканців. Від щирого серця бажаємо вам миру і добра, міцного здоров'я та особистого щастя! Нехай у вашому житті буде більше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Наближаймо перемогу разом із захисниками України», – наголосила заступник сільського голови Тетяна Курінська. Урочистості продовжив святковий концерт, який організували і провели працівники культури.

Турнір з футболу

Сьогодні в селі Крути, за підтримки ТОВ "Зелен Град" та волонтерського руху "Разом до Перемоги", відбувся благодійний турнір з футболу, присвячений

Пасхи для ЗСУ

Комарівські господині печуть пасхи на передову для захисників України. Об’єднані ініціативою ГумШтабу, подарувати героям смак домашнього тепла, взялись готувати десятки пасок. А з ними прагнуть передати енергетику, яка оберігає та рятує.   Як і всі українці, комарівчани чекають перемоги, аби захисники повернулись до своїх родин, і могли разом святкувати Великдень. Це те, що нас зближує, що робимо разом, таке маленьке свято. І це тепло, яким хочеться ділитися з кимось, бо не завжди можна все сказати словами. А передати пасочку, яка ще й зроблена власноруч - це саме те тепло, яким хочеться ділитись. До свята їх доправлять на фронт бійцям військових частин.

Змагання з баскетболу

13 квітня 2023 року, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради, в спортивному залі Прохорського ліцею були проведені дитячі змагання з баскетболу в рамках спартакіади серед здобувачів освіти закладів освіти Комарівської територіальної громади. Участь взяли чотири команди: «Комарівський ліцей», КЗ «Комарівська гімназія», «Прохорський ліцей», «Красносільський ліцей». Грали по колу, згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Прохорський ліцей»; 2 місце – «Комарівський ліцей»; 3 місце – КЗ «Комарівська гімназія»; 4 місце – «Красносільський ліцей». Були визначені та нагороджені кращі гравці в командах: «Прохорський ліцей» – Віктор Занько, «Комарівський ліцей» - Дмитро Печериця, КЗ «Комарівська гімназія» - Артем Зеленський, «Красносільський ліцей» - Ангеліна Волошок! Вітаємо переможців та учасників! Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання!!!