З Днем Повітряних  Збройних Сил України!

З Днем Повітряних Збройних Сил України!

У першу неділю серпня в Україні відзначають День Повітряних Сил Збройних Сил України. Сучасний розвиток Повітряних Сил здійснюється з урахуванням викликів і загроз, які постали  насьогоднішній день перед нашою державою. Цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовців зенітних ракетних та радіотехнічних підрозділів несуть бойове чергування і виконують важливі польотні завдання, оберігаючи українське небо від агресора.

Придбали бензопили і тримери

Комарівська сільська рада придбала для робіт з благоустрою   бензопили і тримери. Перед початком роботи з працівниками провели інструктаж з правил безпеки. До покосу трави комунальне підприємство підприємство залучає людей  на громадські роботи через центр зайнятості. Упродовж липня комунальники обкошували і вирубували узбіччя населених пунктів. КП "КОМФОРТ" в перспективі планує провести роботи із розчистки території  населених пунктів громади від порослі та чагарників.  "Маючи всебічну підтримку місцевої влади - маємо техніку, людей і бажання. Тож будемо працювати на результат!" – кажуть комунальники.