Новий автобус від ФОНДУ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ

Новий шкільний автобус сьогодні прибув до Комарівської громади. Ключі від транспорту начальникові ВОСМС вручив сільський голова Віктор БОНДАРЕНКО. Новий транспортний засіб найпершими оглянули та проінспектували учні. Здобувачі освіти  радіють, адже їм тепер новий автобус забезпечить комфортне добирання до освітньої установи. Ми довго чекали на цю подію. Подарований шкільний автобус забезпечить безпеку та комфорт учнів. Надання Міжнародним фондом солідарності нового автобуса стало результатом нашої роботи в напрямку покращення умов добирання учнів із сіл до освітніх закладів територіальної громади. Ми дбаємо про те, щоб діти в комфорті та теплі доїжджали на уроки. Тепер із прибуттям «Школярика» всі ці проблеми відпадуть самі собою, а на додачу ми матимемо змогу возити учнів на екскурсії нашим краєм та містами України.

Новий шкільний автобус

✅🚌Сьогодні сільський голова Віктор Бондаренко для Комарівської територіальної громади у місті Львові отримав новий шкільний автобус марки Mercedes на 18 місць.

Безкоштовне навчання

🪖 Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно пройти професійно-технічне навчання

Де робити, аби добре заробити на Чернігівщині

На початок вересня середня заробітна плата вакансій, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, становить 9 156 гривень. Проте деякі роботодавці готові платити й 35 тисяч гривень на місяць.