Привітали стареньких

У перші дні весни працівники культури привітали працівників та підопічних Центру надання соціальних послуг Комарівської сільської ради з настанням ВЕСНИ. У підопічних відділення  стаціонарного догляду ЦНСП за плечима багато праці, досвіду та поваги. Вже третій рік поспіль, на жаль, ми зустрічаємо Весну в умовах війни. Дякуючи нашим захисникам, весняні ранки у нас мирні. Бажаємо вам всім міцного здоров’я, сили та бадьорості. Нехай ваша турбота, як джерело сімейного родового вогнища, зігріває ваші сім’ї і дає наснаги на енергійне життя і здобутки.

Цікаве дозвілля з "Карітас Чернігів"

5 березня 2024 року до Комарівського ліцею завітали представники Благодійного фонду "Карiтас Чернігів". Команда фонду провела із учнями ліцею різноманітні заняття: тренінги, арттерапію, майстер-клас iз створення м'якої іграшки

Ти як?

👩‍👧‍👦 Найбільше від війни страждають діти. Повітряні тривоги, навчання у бомбосховищах, вибухи, переїзди у нові міста і втрата звичного кола спілкування – усе це дуже сильно впливає на дітей. І їхні реакції на такий стрес важко передбачити. Хтось стає надто емоційним, агресивним, хтось, навпаки, завмирає і замикається в собі.

Як подати на субсидію на порталі Дія

🙌 Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).

Турнір пам'яті Володимира Івановича Юрченка

2 березня 2024 року в спортивній залі Комарівського ліцею відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради було проведено II турнір з волейболу серед жінок пам’яті Володимира Івановича Юрченка. У змаганнях взяли участь п’ять команд: «Гімназія» Комарівка, «Олімп» Прохори, «Фортуна» Комарівка, «Афіна» Прохори, «Штурм» Черняхівка. Грали по колу: 1) «Олімп»-«Афіна» 2-0 (25-14), (25-21); 2) «Гімназія»-«Фортуна» 0-2 (25-27), (11-25); 3) «Штурм»-«Олімп» 0-2 (19-25), (12-25); 4) «Афіна»-«Гімназія» 1-2 (25-20), (21-25), (12-15); 5) «Фортуна»-«Штурм» 2-1 (25-17), (20-25), (15-12); 6) «Олімп»-«Гімназія» 2-0  (25-10), (25-13); 7) «Афіна»-«Фортуна» 0-2 (21-25), (22-25); 8) «Штурм»-«Гімназія» 2-0 (25-11), (25-21); 9) «Олімп»-«Фортуна» 1-2 (25-4), (23-25), (7-15); 10) «Афіна»-«Штурм» 1-2 (19-25), (28-26), (10-15). Згідно результів зіграних матчів,турнірні місця розподілились таким чином: 1 місце – «Фортуна» Комарівка – 10 очок; 2 місце – «Олімп» Прохори – 10 очок; 3 місце – «Штурм» Черняхівка – 6 очок; 4 місце – «Гімназія» Комарівка – 2 очка; 5 місце – «Афіна» Прохори – 2 очка. Були нагороджені кращі гравці в командах: «Олімп» – Вікторія Качан, «Фортуна» - Дарина Печериця, «Афіна» - Ірина Сич, «Гімназія» - Марина Балаба, «Штурм» - Катерина Приходько. Дякуємо Збройним Силам України за можливість організовувати змагання! Світла пам'ять Володимиру Івановичу!

Вшанували жертв Корюківської трагедії

Корюківська трагедія — найбільша та найжорстокіша каральна операція нацистів під час Другої світової війни. У ніч на 27 лютого 1943 року партизани з’єднання Федорова розгромили німецько-угорський окупаційний гарнізон Корюківки. У відповідь окупанти напали на мирне селище. В акті Чернігівської обласної комісії зі встановлення і розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників у Корюківці від 17 грудня 1943 року вказано, що 1 і 2 березня було здійснено вбивство 6700 людей, спалено 1290 будинків, а вціліло тільки 10 цегляних.1 березня в закладах культури громади було проведемо годину пам'яті "Трагедія Корюківки".