Відбулася 13 (позачергова) сесія сільської ради ІХ скликання

Сьогодні в приміщені Комарівського будинку культури відбулася 13 (позачергова) сесія ІХ скликання Комарівської сільської ради. На розгляд сесії було винесено 7 питань. В засіданні 13 (позачергової) сесії ІХ скликання брали участь  15 депутатів сільської ради, та були присутні: старости старостинських округів Комарівської територіальної громади,начальник фінансового відділу Тетяна Лавренчук, начальник відділу комунального майна та інвестицій, земельних ресурсів, містобудування та архітектури Євгеній Динник, головний спеціаліст з юридичного забезпечення Геннадій Горда та представники ТОВ «Лайселф». По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення. Детальніше із рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному сайті Комарівської громади.

Щотижнева апаратна нарада

Питання життєдіяльності Комарівської територіальної громади були сьогодні обговорені на щотижневій апаратній нараді Комарівської сільської ради, яку провів з керівниками структурних підрозділів сільський голова Віктор Бондаренко. Керівники структрних підрозділів сільської ради доповіли про основні напрямки роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання, та пріоритети у роботі протягом поточного тижня. Під час наради було розглянуто ряд інших питань, таких як: фінансове забезпечення,  оформлення субсидій, про опалювання в навчальних закладах, про підготовку матеріалів на позачергову сесію сільської ради. Завершуючи апаратну нараду, сільський голова Віктор Бондаренко повідомив про заплановані на поточний тиждень робочі зустрічі і наради.

Сільський голова взяв участь у нараді

Сьогодні сільський голова Віктор Бондаренко взяв участь в засіданні Ради територіальних громад Чернігівської області, яке відбулося в м. Чернігові. На порядок денний виносились такі питання: 1.  Про організацію діяльності Ради територіальних громад Чернігівської області. 2.  Про проблемні питання фінансування закладів освіти у 2021/22 навчальному році. 3.  Про особливості складання проєктів бюджетів територіальних громад на 2022 рік. 4.  Про надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад. 5.  Про інвентаризацію водних об’єктів області, та інше.

З Днем рятівника!

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони! Прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника.

Роз’яснення органам місцевого самоврядування ролі і переваг пробації

З метою виконання Плану адвокаційної діяльності на 2021 рік, працівниками Ніжинського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області протягом 3-го кварталу 2021 року   проводились робочі зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, які здійснюють свою діяльність в межах територіальної юрисдикції органу з питань пробації. Під час даних зустрічей представникам об’єднаних територіальних громад роз’яснювалась суть пробації, до кого вона застосовується та її переваги, як для особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, так і для громади та держави в цілому.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 загорянь у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем. Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 7 га відкритих територій. На щастя, жертв та постраждалих немає.

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та проведення інших невідкладних робіт

За минулий тиждень із 30 серпня по 6 вересня вогнеборцями ліквідовано 27 пожеж, із яких 2 виникли на об'єктах, 15 - у житловому секторі громадян, 4 - у природних екологічних системах, 3 - на транспорті та три інші. На щастя загиблих та травмованих немає.

Щотижнева апаратна нарада

6 вересня 2021 року сільський голова Віктор Бондаренко провів щотижневу апарату нараду з заступником сільського голови Тетяною Курінською, секретарем виконавчого комітету Оксаною Вороніною та керівниками структурних підрозділів сільської ради.    В ході засідання підбито підсумки діяльності за минулий тиждень. Віктор Бондаренко погодив стан виконання попередніх доручень відповідальних осіб, висловив деякі зауваження до роботи та надав ряд доручень на наступний тиждень.       Акцентував також увагу на наступних моментах: •  благоустрій населених пунктів громади; •  документування управлінської інформації у сільській раді; •  вакцинація населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років; •  та інше.     За підсумками апаратної наради присутнім були надані відповідні рекомендації, доручення, ряд питань поставлено на контроль.