Шана герою!!!

Сьогодні виповнилося б 27 років нашому землякові, уродженцю с. Берестовець Володимиру Бальченку. Минуло майже два роки, як він загинув на Сході України.

Подарунок багатодітній сім'ї

21 листопада 2018 року в с.Комарівка завітала голова райдержадміністрації Проскура Віра Андріївна разом з начальником відділу сім'ї , молоді та спорту Іващенко Сергієм Миколаєвичем з подарунком  до багатодітної сім'ї Гаврилець. В рамках Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року сім’я отримала двох’ярусне ліжко, за що була дуже вдячна.

Кубок районної газети "Вісті Борзнянщини" з футболу у  "Деметра" Смоляж

Кубок районної газети "Вісті Борзнянщини" з футболу у "Деметра" Смоляж

28 жовтня відбувся поєдинок між футбольними командами "Деметра" Смоляж та "Зоря" Мала Загорівка - фінальна гра розіграшу Кубку районної газети "Вісті Борзнянщини" з футболу. Вирішальний гол забив Іван Лоханько, який приніс перемогу своїй команді 1-0. Вітаємо наших переможців та бажає не зупинятися на досягнутому.