Проведення конкурсу

13 жовтня о 8.30 год в Комарівській сільській раді буде проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального господарства.

Щотижнева апаратна нарада

11 жовтня 2021 року сільський голова Віктор Бондаренко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів сільської ради. Під час апаратної наради було проаналізовано проведену роботу за минулий тиждень та обговорено основні питання на поточний тиждень. Зокрема, в чергове наголосили на важливості вакцинації, у тому числі і для працівників освітньої галузі; проведення об’їздів населених пунктів громади задля визначення точних меж використання земельних і водних угідь, несплати податків, та боротьбі із стихійними сміттєзвалищами в громаді тощо.

Щотижнева апаратна нарада

04 жовтня 2021, відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Комарівської сільської ради, яку провів сільський голова Віктор Бондаренко.

Сільський голова привітав мешканців територіального центру зі святом.

Осінь – це тепла старість життя… Саме у перший день жовтня у всьому світі вшановують людей, які стали вже на поріг життєвої осені, людей похилого віку, а в Україні ще й ветеранів. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує минуле з теперішнім. Саме вони можуть стати найціннішими порадниками для сучасного молодого покоління. І в той же час, вони самі є дуже вразливими і потребують нашої уваги. Цей день – це ще один привід вшанувати їх та подарувати їм тепло наших сердець.

З Днем учителя!

Дорогі працівники освіти! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя!