Турнір пам'яті Андрія Большака

Сьогодні, 21 січня 2023 року, в спортивному залі Комарівського ліцею, відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Комарівської сільської ради був проведений Кубок з міні-футболу пам’яті Андрія Большака. Андрій Миколайович любив життя в усіх його проявах і ніколи не відмовляв у допомозі ближнім. Дороги, спорт, благоустрій, робочі місця – до всього доходили його турботливі руки. Саме таким – енергійним та небайдужим – лишився він у світлих споминах друзів та знайомих. Своїм життям він заслужив на посмертну пам'ять... За нагороди боролися шість команд: «Фортуна» (Комарівка), «Деметра» (Смоляж), «Десна» (Степанівка), «Ветеран» (Комарівка), «Штурм» (Черняхівка), «Берестовець». По коловій системі було зіграно 15 поєдинків: - «Ветеран» - «Берестовець» 4-2; - «Фортуна» - «Десна» 3-1; - «Деметра» - «Штурм» 3-1; - «Десна» - «Ветеран» 4-3; - «Штурм» - «Фортуна» 3-4; - «Берестовець» - «Деметра» 4-6; - «Ветеран» - «Фортуна» 2-5; - «Берестовець» - «Штурм» 7-4; - «Деметра» - «Десна» 8-0; - «Фортуна» - «Берестовець» 3-1; - «Деметра» - «Ветеран» 6 – 1 - «Штурм» - «Десна» 3 – 2; - «Фортуна» - «Деметра» 1 – 2; - «Ветеран» - «Штурм» 1 – 1; - «Десна» - «Берестовець» 4 – 3. Всі матчі пройшли у напруженій, безкомпромісній боротьбі, а переможцем змагань цілком заслужено, другий рік поспіль, стала «Деметра» - команда якою Андрій Миколайович жив і він би сьогодні пишався своїми гравцями, «Фортуна» - друга,«Десна» третя. Вітаємо переможців і призерів змагань! Також були визначені та нагороджені кращі гравці в кожній команді: Іващенко Вадим (Деметра), Куранда Олександр (Ветеран), Брей Генадій (Десна), Шевлюга Владислав (Фортуна), Нещерет Олександр (Штурм), Рибецький Юрій (Берестовець) – молодці, так тримати! Дякуємо ТОВ «Деметра» за допомогу в організації турніру!

Необережність під час куріння призвела до загибелі чоловіка

18 січня о 00:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Маличина Гребля Височанської територіальної громади Ніжинського району. На місце події оперативно прибуло відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки та місцева пожежна команда з Високого.

Замовте дублікати в ДІЯ

Дублікати свідоцтв і витяги на порталі Дія. Замовляйте онлайн замість поїздок у ДРАЦС 💻

Зі Святом Старого Нового року!

Шановні жителі громади! Прийміть  найщиріші вітання зі Старим Новим роком та днем Святого Василя! Нехай ці свята принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток! Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе Перемогу Україні. Хай панують у Ваших домівках взаєморозуміння та любов! Веселих і мирних Вам свят та дзвінких щедрівок в ім'я добробуту України! З повагою, сільський голова Віктор Бондаренко