Засідання постійно діючої депутатської комісії!

22 лютого 2022 року, в приміщенні Комарівського будинку культури, відбулося засідання Комісії з питань земельних відносин, охорони природи, містобудування, будівництва. На початку засідання всі присутні обговорили й опрацювали 106 клопотаннь відповідно яких було сформовано 18 проектів рішень  до чергової сесії.  Питання які опрацювала комісія будуть внесені на розгляд чергової сесії.

Щотижнева апаратна нарада

21 лютого   2022 року, в Комарівській сільській раді, під керівництвом сільського голови Віктора Бондаренка,  відбулась щотижнева апаратна нарада за участю начальників відділів  виконавчого комітету Комарівської сільської ради .

З Днем рідної мови!

Сьогодні, у міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ.               Як море починається з річки,     так українське   слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше Іваном Нечуєм-Левицьким, Панасом Мирним, Михайлом Коцюбинським, Лесею Українкою та багатьма іншими видатними українцями. Вітаю вас, дорогі жителі громади, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

II першість Комарівської ТГ з міні-футболу

20 лютого 2022 року, в спортивному залі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з ініціативи та за підтримки Комарівської сільської ради  відбулася ІІ першість Комарівської ТГ з міні-футболу.

Григорій Ковтун: жителі сільських населених пунктів мають бути забезпечені належними медичними послугами

Проблемні питання забезпечення належного надання медичних послуг КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради на території відповідних громад обговорили сьогодні під час спільної наради очільників громад та керівництва Центру, яку провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун.

Результати конкурсу

За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Комарівської сільської ради переможцем визнано Вольнову Тетяну Григорівну.

Цифровій грамотності вчать у службі зайнятості

Реалії сьогодення вимагають від сучасної людини опанування та активного використання новітніх інформаційних технологій, бо це – зручно, корисно та вигідно. Щоб навчити безробітних цифровій грамотності, у службі зайнятості проводять тренінги з відповідної тематики.

День єднання

16 лютого 2022 року місцеві жителі населених пунктів Комарівської територіальної громади брали участь у патріотичному заході  " "Україна -єдина" з нагоди відзначення Дня єднання. В селах було піднято державні прапори, прикріплено синьо-жовті стрічки, наживо звучав гімн України, лунали українські пісні у виконанні сільських аматорів, оглянуто книжкові виставки.