Хибний виклик - помилка чи злочин?

На номер екстреного виклику "101" щодня надходить безліч повідомлень зі стаціонарних і мобільних телефонів із благанням про допомогу від громадян, які потрапили в екстремальні ситуації. Але, на жаль, серед них часто зустрічаються неправдиві виклики, або повідомлення про надзвичайні події, які не підтвердилися. Специфіка Служби порятунку полягає в тому, що рятувальники не можуть залишити поза увагою жоден виклик. Іноді, поспішаючи на хибний виклик, фахівці ДСНС не в змозі надати оперативну допомогу тим, хто її дійсно потребує. Адже під час слідування, паралельно може надійти інформація про реальну надзвичайну подію. У такому випадку втрачається дорогоцінний час, який необхідний для порятунку постраждалих, ліквідації небезпечних ситуацій.

Сільський голова брав участь в урочистому заході до Дня єднання

16 лютого 2022 року сільський голова Віктор Бондаренко брав участь в урочистих заходах, приводом яких стало нове започатковане свято Президентом України – День єднання. На його честь сьогодні у Ніжині, в найбільшій громаді нашого району, за круглим столом зібралися керівники району, очільники громад, духовенство, освітяни, місцеві депутати, представники громадських організацій. Долучився до заходу заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Іванов.

Сільський голова взяв участь в позачерговій сесії Чернігівської обласної ради

15 лютого 2022 року сільський голова Віктор Бондаренко взяв участь в дев'ятій (позачерговій) сесії Чернігівської обласної ради восьмого скликання. Пленарне засідання провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем. У роботі сесії взяв участь голова ОДА В'ячеслав Чаус і долучилися керівники силових структур, командири Чернігівського прикордонного загону імені князя Володимира Великого, військових частин, бригад територіальної оборони. Розпочинаючи засідання, Олена Дмитренко зазначила, що беручи до уваги скупчення регулярних збройних формувань на кордоні України з Російською Федерацією та Республікою Білорусь, для прикордонної Чернігівщини особливо гостро постає питання безпеки.

Врятуймо, бджіл!

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл.  Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва..   На нараді йтиметься про відповідальність органів місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та бджолярів щодо дотримання законодавства про застосування засобів захисту рослин; необхідність завчасного повідомлення про заплановане застосування засобів захисту рослин; про основні причини отруєння бджіл; заходи щодо профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.  Нарада відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 за допомогою ZOOM-зв’язку та одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням:

За затребуваною професією – до Чернігівського вищого професійного училища

Щоб з дипломом на руках не поповнити лави безробітних, в службі зайнятості радять обирати затребувану на ринку праці професію, зважаючи на власні здібності та уподобання. Наразі саме робітничі професії – є запорукою професійного успіху та найефективнішим захистом від безробіття. Здобути одну з них можна в КЗ «Чернігівське вище професійне училище».

Відкрита першість з міні-футболу

12 лютого 2022 року, в спортивному залі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст., з ініціативи та за підтримки Комарівської сільської ради та не байдужих громадян України, відбулася І відкрита першість Комарівської ТГ з міні-футболу серед ветеранських колективів.

Оновлено освітлення у спортивній залі

Спортивна зала Прохорської ЗОШ І-ІІІ ступенів увесь час була улюбленим місцем відпочинку сільської молоді та кузнею спортивних кадрів.   Цього року вдалося зробити капітальний ремонт електромережі приміщення: замінили дроти та встановили сучасні світильники. Кошти для ремонту надало ТОВ «Прохорське», а роботи виконав технік-електрик Комарівської сільської ради Володимир Залозний.   Чекатимемо від місцевих любителів спорту нових перемог у оновленій залі!